Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece nedenkitap.com'dan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

 

 

Toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması girdapkitap.com olarak bizim temel yaklaşımımızdır.

 

Üye olurken verdiginiz tüm bilgilere sadece siz ulasabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Üye bilgileri beyazpanda.com içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve girdapkitap.com çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri nedenkitap.com güvenlik politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

 

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının girdapkitap.com güvenlik politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

 

Üye, beyazpanda.com internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

 

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.

 

girdapkitap.com, ilgili mevzuat çerçevesinde üye bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

girdapkitap.com'dan size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsaniz [email protected] adresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

 

girdapkitap.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadir. nedenkitap.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız bankanın ödeme sistemleri güvencesinde olup, girdapkitap.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

 

girdapkitap.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, baska mecralarda yayınlanamaz.