beyazpanda.com, siz saygıdeğer tüketicilerimizin lehinde hareket etmeyi kendine hedef edinmiş bir firma olarak, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süre zarfından önce çözmeyi amaçlayarak müşteri mutluluğunu ön planda tutmaktadır. Sitemizde satılan tüm ürünler, teslim tarihinden itibaren dört gün içerisinde iade edilebilir.

 

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

 

1.Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

2.Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

3.Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

4.Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

5.İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

6.İadesi yapılacak olan ürünler, tarafımızdan gönderilmiş olan siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 3 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.