Yayıncı : Girdap Kitap
Kategori : İnsan ve Toplum
Fiyat: 17.40   Liste Fiyatı : 29.00
Ürün Tükendi. % 40 İndirim 
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : 9789752429680
Yayın Tarihi : 2019-04-29
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 301
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Hakkında çok az şey bildiğimiz, hangi organın; ne zaman, nerede, nasıl hareket etmesine izin veren; sevgiye âşık, duygularla beslenen, düşündüren, hayaller kurduran, hisseden; yaratıcı projeleriyle harikalar yaratan mucize,beyin. Tanrı'nın bize bir armağan gibi sunduğu tanrısal parçacık...

Bu devasa kitapta: Beynimizin sahip olduğu eşsiz gücünü ve farkındalık bilincini kullanarak; sorunlara ve problemlere karşı yaratıcı çözümler üretmek, strateji geliştirmek, şifreleri çözmek, güzel ve etkili konuşmak gibi birçok algıda fark yaratabilirsiniz. Beynin farkındalık gücünü doğru ve verimli kullanarak isteyip de yapılmaması mümkün hiçbir şey yoktur. Akıl, zekâ, ruh, sevgi ve başarı beşlisini harekete geçirerek; yenilik, gelişim, değişim, yaratıcılık ve pozitif düşünce ile iş hayatı, evlilik hayatı, günlük hayat gibi yaşama dair sunulan tüm alanlarda muhteşem bağlantılar kurabilir, hayata daha pozitif, daha üretken ve daha farkında olan bir insan olarak bakabilir ve hedefinize istikrarlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşte, bu kitap; her sayfasında muhteşem bilgiler edinerek keyifle, sıkılmadan okuyabileceğiniz bir başyapıt. Başarılı, bilinçli, mutlu, farklı, yaratıcı ve etkileyici olmak nasıl mümkün göreceksiniz. Sadece beyninizi kullanmak ve farkındalık bilinci oluşturmak yeterli. O hâlde beyni kullanmayı öğrenin ve harekete geçin.

Okuyucu Yorumları