Bu kitap, 1453 yılında Peygamber Efendimizin vasiyetini yerine getiren O Kutlu Kumandanın ve Askerlerinin emanetine sahip çıkmak için hazırlandı. Bu kitap, Ayasofya'nın tekrar cami olarak ibadete açılmasına ve yine İstanbul' dan başlayacak Yeni Bir Çağa öncülük yapacaktır! Amerikalı Patrik Athenagoras'la Başlayan "Kudüs Zirvesi Oyunu" İstanbul Sur içinde "Özerk Devlet" 1967'de başlayan Papaların ziyaretleri ve arkasındaki "Vatikan Operasyonları"

İşgal güçlerine karşı direnen ve son çare olarak Ayasofya'yı havaya uçurmakla tehdit eden büyük kumandan "Gizli Ev Kiliselerle" yürütülen kuşatma: Güney Koreli, Zenci kiliseleri Aytunç Altındal: "Amaç İstanbul'a Vatikan Modeli" (iki gün süren özel röportaj)

"Haliç'te Yürütülen Çok Yönlü işgal" (Sevgi Erenerol'un kitabımız için kaleme aldığı özel yazı ve açıklamalar) Misyonerlerin arasında yaşayan A.R. taktik ve stratejik kuşatmayı anlatıyor
Vatikan ve Mason locaları nasıl bir işbirliği içinde
Siyonizm'e hizmet eden Papalar? Gizli arşivlerde saklanan biat anlaşmaları
Siyonist Hıristiyanlar ve Katolik-Protestan papazlar 1925 yılında başlayan ittifak: Armageddon, Sahte İsa Mesih Ayasofya'ya "kutsal emanetler" niye iade ediliyor?.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786056466724
Yayın Tarihi :2014-09-01
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Ayasofya - Cennete Açılan Kapı
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :245
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :160 X 230
Emeği Geçenler :
Yazar   : Hakan Yılmaz Çebi